Apartamenti

 

VIESU NAMA APARTAMENTI

Viesu nams SVILPAUNIEKI atrodas Rēzeknes novada Lūznavā, atjaunotās Lūznavas muižas parka teritorijā. Ietilpstam arī Rāznas Nacionālā parka teritorijā, tāpēc dabas mīļotāji novērtēs vietējos ezerus: pavisam tuvu ir Vertukšnes, Zosnas, Ismeru un Rāznas ezers. Savukārt tuvāki un tālāki viesi var doties apskatīt Latgales pilsētas vai vietējo novadu kultūrvēsturiskos centrus: Rēzekni (22 km), Preiļus (42 km), Aglonu (43 km), Ludzu (50 km), Daugavpili (76 km) vai Krāslavu (75 km).

Viesu nams “SVILPAUNIEKI” ir ģimenes uzņēmums. Mēs vēlētos, lai viesu nama apmeklējuma laikā jūs šeit justos kā mājas. Te ir viss nepieciešamais, lai atpūstos no pilsētas kņadas: 8 labiekārtoti numuriņi dažādām gaumēm (pavisam varam izmitināt no 26 līdz 40 personām), kopīga virtuve ar visu nepieciešamo ēdiena pagatavošanai (pat par krūzītēm Tev nebūs jāraizējas), bezvadu internets (gadījumā, ja vēlēsies dalīties iespaidos ar saviem draugiem vai mainīt darba vidi un apstākļus).Gaidām Tevi ciemos!

Ar sirsnīgiem sveicieniem,

Mārtiņš un Elīna Kiščenko,

viesu nama “SVILPAUNIEKI” saimnieki

Kontakti:m.t. +371 25425522

e-pasts: svilpaunieki@gmail.comP.S. Pie mums ir elastīga atlaižu politika – piedāvājam atlaides gan ilgtermiņa īrei, gan visa viesu nama rezervācijai kādam Tavas dzīves īpašam notikumam.