Par viesu namu

Viesu nams “SVILPAUNIEKI ir ģimenes uzņēmums, kam svarīgākais ir mājīgas noskaņas radīšana un viesu labsajūta.

“SVILPAUNIEKI” ir divu stāvu apartamentu tipa viesu nams ar astoņiem dažādiem numuriņiem: viens – vienvietīgs, trīs – divvietīgi, četri – ģimenes numuriņi. Ir arī kopīga virtuve, kur var ne tikai pagatavot sev vakariņas, bet arī iepazīties ar citiem viesu nama ciemiņiem. Te ir pieejams bezmaksas internets, taču esam atteikušies no televizoriem. Mēs aicinām pilnvērtīgi pavadīt laiku ar līdzcilvēkiem, sarunājoties, kopīgi klausoties dabas skaņās, ceļojot vai vienkārši esot blakus.

“Mēs namam esam devuši otro dzīvi – 1951.gadā šajā vietā tika uzcelta pirts, kur starp smaržīgiem ūdens garaiņiem dvēseli un miesu lutināja vietējie iedzīvotāji. Pēc tam šis nams piedzīvoja vairāku īpašnieku maiņu, līdz nonāca mūsu rokās. Esam centušies darīt visu, lai katrs ciemiņš šeit justos gaidīts, un noteikti turpināsim attīstīt gan viesu namu, gan apkārtējo vidi,“ atklāj viesu nama saimnieki Elīna un Mārtiņš.

“SVILPAUNIEKI” ir kā laipa, no kuras atsperties, lai iepazītu Latgali visā tās krāšņumā un daudzveidībā. Katrs te atradīs kaut ko savu: dabas mieru vai piedzīvojumus, jaunus iespaidus vai kultūras pasākumu radītu viļņošanos pakrūtē.

Gaidām Tevi ciemos!